Kontakt

Kontakt oss gjerne for en uforpliktende samtale. Kontoret vårt ligger sentralt i  Oslo, kun 50 meter fra Oslo tingrett.

Adresse: Pilestredet 15, 0164 Oslo (se kart)
Faks: 23 19 87 77

Kontakt våre advokater:

Øyvind Bratlien
E-post: bratlien@advbratlien.no
Mobil: 99 34 35 00
Les mer om advokat Øyvind Bratlien

Ole Magnus Strømmen
E-post: strommen@advbratlien.no
Mobil: 48 27 66 11
Les mer om advokat Ole Magnus Strømmen 

Håvard Flatland
E-post: flatland@advbratlien.no
Mobil: 97 30 02 67
Les mer om advokat Håvard Flatland

Fisnik Baki
E-post: baki@advbratlien.no
Mobil: 91 91 91 97
Les mer om advokat Fisnik Baki

Pamela Kajic-Piplica
E-post: kajic@advbratlien.no
Mobil: 90 04 07 74
Les mer om advokatfullmektig Pamela Kajic-Piplica

Live Sjuve Johansen
E-post: sjuve@advbratlien.no
Mobil: 90 81 06 38
Les mer om advokatfullmektig Live Sjuve Johansen

Cathrine Bang
E-post: bang@advbratlien.no
Mobil: 95 70 97 97
Les mer om advokatfullmektig Cathrine Bang

Emilia Niemi
E-post: niemi@advbratlien.no
Mobil: 91 89 15 00
Les mer om advokatfullmektig Emilia Niemi

Laila Afelad
E-post: afelad@advbratlien.no
Mobil: 41 45 80 80
Les mer om advokatfullmektig Laila Afelad

Grethe Kristine Olsen
E-post: olsen@advbratlien.no
Mobil: 91 91 00 99
Les mer om advokatfullmektig Grethe Kristine Olsen